Forma girmek, ideal kiloda olmak, sıkılaşmak ve bunu sağlıklı bir şekilde yapmak yetenek gerektirir, hele ki anneyseniz. Bazı rutinleri sürekli tekrarlamalı ve belli bir düzene koymalısınız. Zaman yönetimi, sağlıklı beslenme, maddi olanaklar, spor, uyku saatleri ve stressiz bir yaşam hepsini dengelemelisiniz. İnançlı ve azimli olmalı, daima çalışmalısınız. Ve İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda etkili dinlenme metodunu uygulamalısınız.DÜZEN

Düzenli olmak size birçok alanda başarı getirir. Bu kural düzenli olmanın faydalarını anlatmaktan çok daha fazlasınız içerir.


Devamını Oku


DENGE

Bu kural size sadece dengeli beslenmekten bahsetmez, hayatın her alanında dengeli olmanız gerektiğini bilimsel olarak anlamanızı ve hayatınızın tam anlamıyla değişmesini sağlar.


Devamını Oku


DAİMA ÇALIŞ

Bu kural size, neyi neden yapmanız gerektiğini kısaca şöyle açıklar; organlarınızın her birinin bir görevi var ve bırakın görevlerini kendileri yapsınlar.


Devamını Oku


DİNLE “N”

Dinlenmek için önce dinlemelisiniz, neyi mi? Ruhunuzu, nefesinizi, özünüzü, varlığınızı…


Devamını Oku

4D Başarmanız için bilmeniz gereken her şeyi içeren bir programdır.  Bildiklerinizi acaba gerçekten biliyor musunuz? Nedenlerini bilmediğiniz sürece gerçekten öğrenemezsiniz, öğrenemezseniz uygulayamazsınız ve uygulayamadığınız bilginin size hiçbir faydası olmaz. 4D programı size nedenleri verir, açıklamalı sunumlarla, bedeninizin işleyişini ve bu işleyişi en mükemmel şekilde nasıl çalıştırabileceğinizi öğrenirsiniz. Önce öğrenir, sonra uygular ve en sonunda da bisiklet sürmek ya da örgü örmek gibi hiç düşünmeden kolayca yaparsınız.